facebook twitter Google Plus
Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Aşk ve Mavi'nin merakla beklenen 40. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mavi'nin kaçırılması üzerine tüm Göreçki ailesi başta Ali olmak üzere arayışlara devam eder. Mavi'den gelecek mutlu haberi beklemeye başlarlar. Faysal yaptığı hamle sonucunda Göreçkiler ailesine bir adım daha yaklaşmış onalrın güvenini kazanmayı başarmıştır. Faysal'ın bir sonraki hamlesi ne olacak? Cemal bulduğu not üzerine teslim olmayı kabullenecek mi?
Aşk ve Mavi dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Aşk ve Mavi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Aşk Ve Mavi 40. Bölüm 2. Fragmanı özeti