facebook twitter Google Plus
Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı 24 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv ekranlarında yayınlanancak olan yeni dizi Aşk ve Mavi'nini merakla beklenen 20. bölüm fragmanı yayınlandı. İsmet'in nişan töreninde yaşananlar yüzünden Ali ve Mavi birbirine girer. Pembe kendisini yalancı durumuna düşüren İsmet'le bundan sonra dargın olmaya kararlıdır. Hasibe'de İsmet'i bir daha Pembe'yle görüşmemesi için tembihler. Gülizar'ın abisi Yaşar Pembe'den ilk gördüğü andan itibaren hoşlanmıştır.


Aşk ve Mavi dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı 24 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Aşk ve Mavi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: aşk ve mavi fragmanı, aşk ve mavi 20. bölüm fragmanı izle, aşk ve mavi yeni bölüm, aşk ve mavi son bölüm, Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı neler olacak, Aşk Ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı özeti