facebook twitter Google Plus
Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı 10 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv ekranlarında yayınlanancak olan yeni dizi Aşk ve Mavi'nini merakla beklenen 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Konakta bulunan hamilelik testinin kime ait olduğu sonunda öğrenilir. Herkesi bebek heyecanı sararken diğer yandan şaşkındırlar. Gecenin bir saatinde Gülizar'a yardım etmek isteyen İsmet'in başı belaya girer. Ali yıllar sonra Ürgüp'e geri dönen Ömer'in Mavi'yle olan bağını öğrenir.


Aşk ve Mavi dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı 10 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Aşk ve Mavi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: aşk ve mavi fragmanı, aşk ve mavi 18. bölüm fragmanı izle, aşk ve mavi yeni bölüm, aşk ve mavi son bölüm, Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı neler olacak, Aşk Ve Mavi 18. Bölüm Fragmanı özeti